| Release time | Mar 31, 2026 |
|---|---|
| Brand | ABB PLC |
| Product Numbe | DTCA717A |
| Country Of Origin | Sweden (SE) |
| Dimensions | 233 × 30 × 190 mm |
| Weight | 0.85 kg |
| Condition | New & In Stock |
| Payment Methods | T/T, PayPal, Western Union |
| Lead Time | 1-3 Working Days |
| Warranty | One Year |
| Courier partners | DHL, UPS, TNT, FedEx and EMS. |
OverviewThe ABB DTCA717A is a high-precision analog output module designed for i···
More
OverviewThe ABB DTCA711A is an analog output module designed for industrial auto···
More
OverviewThe ABB GRBTU-01 is a module termination unit designed for industrial au···
More
OverviewThe ABB GINT-5611C is a termination unit circuit board designed for indu···
MoreCopyright © 2018-2025 Qunlebu Co., Ltd. All Rights Reserved. Excellent PLC GLB PLC MTS PLC