| Release time | Mar 31, 2026 |
|---|---|
| Brand | ABB PLC |
| Product Numbe | DYTP600A |
| Country Of Origin | Sweden (SE) |
| Dimensions | 35 x 170 x 160 mm |
| Weight | 0.46 kg |
| Condition | New & In Stock |
| Payment Methods | T/T, PayPal, Western Union |
| Lead Time | 1-3 Working Days |
| Warranty | One Year |
| Courier partners | DHL, UPS, TNT, FedEx and EMS. |
OverviewThe ABB DYTP600A is a communication module designed for industrial autom···
More
OverviewThe ABB DTCC901B is an input/output (I/O) module designed for industrial···
More
OverviewThe ABB DTCC901B is a high-precision measurement sensor designed for ind···
More
OverviewThe ABB DTCA721A is an interface template designed for industrial automa···
MoreCopyright © 2018-2025 Qunlebu Co., Ltd. All Rights Reserved. Excellent PLC GLB PLC MTS PLC