| Release time | Mar 31, 2026 |
|---|---|
| Brand | ABB PLC |
| Product Numbe | GV D241 A |
| Country Of Origin | Sweden (SE) |
| Dimensions | 177 × 142 × 32 mm |
| Weight | 0.38 kg |
| Condition | New & In Stock |
| Payment Methods | T/T, PayPal, Western Union |
| Lead Time | 1-3 Working Days |
| Warranty | One Year |
| Courier partners | DHL, UPS, TNT, FedEx and EMS. |
OverviewThe ABB GV D241 A is a printed circuit board (PCB) card designed for ind···
More
OverviewThe ABB GD B021 BE01 is a door control unit designed for industrial auto···
More
OverviewThe ABB FM9925a-EV.1 is a high-performance circuit board designed for in···
More
OverviewThe ABB DYTP600A is a communication module designed for industrial autom···
MoreCopyright © 2018-2025 Qunlebu Co., Ltd. All Rights Reserved. Excellent PLC GLB PLC MTS PLC