| Release time | Apr 28, 2026 |
|---|---|
| Brand | ABB PLC |
| Product Numbe | SDCS-FEX-2A |
| Country Of Origin | Sweden (SE) |
| Dimensions | 95 x 63 x 241 mm |
| Weight | 0.3 kg |
| Condition | New & In Stock |
| Payment Methods | T/T, PayPal, Western Union |
| Lead Time | 1-3 Working Days |
| Warranty | One Year |
| Courier partners | DHL, UPS, TNT, FedEx and EMS. |
OverviewThe ABB SDCS-FEX-2A is a DC speed controller excitation module for SDCS ···
More
OverviewThe ABB SDCS-FEX-2A is a DC speed controller excitation module designed ···
More
OverviewThe ABB SDCS-FEX-2 is a driver circuit board designed for SDCS automatio···
More
OverviewThe ABB SDCS-FEX-1 is a DC speed controller excitation module designed f···
MoreCopyright © 2018-2025 Qunlebu Co., Ltd. All Rights Reserved. Excellent PLC GLB PLC MTS PLC