| Release time | May 11, 2026 |
|---|---|
| Brand | ABB PLC |
| Product Numbe | UC D216 A |
| Country Of Origin | Sweden (SE) |
| Dimensions | 230 × 150 × 45 mm |
| Weight | 0.6 kg |
| Condition | New & In Stock |
| Payment Methods | T/T, PayPal, Western Union |
| Lead Time | 1-3 Working Days |
| Warranty | One Year |
| Courier partners | DHL, UPS, TNT, FedEx and EMS. |
OverviewThe ABB UF C911 B101 is an industrial control board designed for ABB aut···
More
OverviewThe ABB UF C760 BE42 is an industrial interface board designed for ABB a···
More
OverviewThe ABB UF C760 BE141 is an industrial-grade control board designed for ···
More
OverviewThe ABB UD C920 BE101 is an industrial-grade control board designed for ···
MoreCopyright © 2018-2025 Qunlebu Co., Ltd. All Rights Reserved. Excellent PLC GLB PLC MTS PLC