| Release time | May 12, 2026 |
|---|---|
| Brand | ABB PLC |
| Product Numbe | YPK 114A |
| Country Of Origin | Sweden (SE) |
| Dimensions | 154.6 x 120 x 30 mm |
| Weight | 0.11 kg |
| Condition | New & In Stock |
| Payment Methods | T/T, PayPal, Western Union |
| Lead Time | 1-3 Working Days |
| Warranty | One Year |
| Courier partners | DHL, UPS, TNT, FedEx and EMS. |
OverviewThe ZINP-571 3AUA0000050511 is an interface board from ABB, designed for···
More
OverviewThe ZCUR-791 3AUA0000071032D is a transformer current sensor from ABB, d···
More
OverviewThe YYI107B 3ASD489306C421 is a synchronous filter card from ABB, design···
More
OverviewThe YXU 169G YT204001-KV is a pulse conversion unit from ABB, designed f···
MoreCopyright © 2018-2025 Qunlebu Co., Ltd. All Rights Reserved. Excellent PLC GLB PLC MTS PLC