| Release time | May 12, 2026 |
|---|---|
| Brand | ABB PLC |
| Product Numbe | YPQ 201A |
| Country Of Origin | Sweden (SE) |
| Dimensions | 198 x 188 x 30 mm |
| Weight | 1.12 kg |
| Condition | New & In Stock |
| Payment Methods | T/T, PayPal, Western Union |
| Lead Time | 1-3 Working Days |
| Warranty | One Year |
| Courier partners | DHL, UPS, TNT, FedEx and EMS. |
OverviewThe ZINT-551 3AUA0000053755 is an inverter power board from ABB, designe···
More
OverviewThe ZINT-531 3AUA0000058009 is an inverter power board from ABB, designe···
More
OverviewThe ZINT-511 3AUA0000070792 is an inverter power driver board from ABB, ···
More
OverviewThe ZINP-771 3AUA0000078551 is a main circuit interface board from ABB, ···
MoreCopyright © 2018-2025 Qunlebu Co., Ltd. All Rights Reserved. Excellent PLC GLB PLC MTS PLC