| Release time | Apr 27, 2026 |
|---|---|
| Brand | GE Fanuc PLC |
| Product Numbe | IS200EPDMG1A |
| Country Of Origin | USA |
| Dimensions | 279.4 × 215.9 × 50.8 mm |
| Weight | 0.8 kg |
| Condition | New & In Stock |
| Payment Methods | T/T, PayPal, Western Union |
| Lead Time | 1-3 Working Days |
| Warranty | One Year |
| Courier partners | DHL, UPS, TNT, FedEx and EMS. |
OverviewThe GE IS200EPDMG1A is an exciter power distribution module designed for···
More
OverviewThe GE IS200EPBPG1A is an exciter power supply backplate designed for in···
More
OverviewThe GE IS200EMCSG1A is a multi-bridge connector sensor card designed for···
More
OverviewThe GE IS200EHPAG1A is a high-performance gate pulse amplifier board des···
MoreCopyright © 2018-2025 Qunlebu Co., Ltd. All Rights Reserved. Excellent PLC GLB PLC MTS PLC