| Release time | Apr 28, 2026 |
|---|---|
| Brand | GE Fanuc PLC |
| Product Numbe | IS200ERAXH1A |
| Country Of Origin | USA |
| Dimensions | 150 x 100 x 50 mm |
| Weight | 0.5 kg |
| Condition | New & In Stock |
| Payment Methods | T/T, PayPal, Western Union |
| Lead Time | 1-3 Working Days |
| Warranty | One Year |
| Courier partners | DHL, UPS, TNT, FedEx and EMS. |
OverviewThe GE IS200ERAXH1A is an exciter auxiliary I/O interface board designed···
More
OverviewThe GE IS200EPSMG2RED is an exciter power module designed for industrial···
More
OverviewThe GE IS200EPSMG1A is an exciter power module designed for industrial a···
More
OverviewThe GE IS200EPDMG1B is a high-performance exciter power distribution mod···
MoreCopyright © 2018-2025 Qunlebu Co., Ltd. All Rights Reserved. Excellent PLC GLB PLC MTS PLC