| Release time | Apr 28, 2026 |
|---|---|
| Brand | GE Fanuc PLC |
| Product Numbe | IS200ERBPG1A |
| Country Of Origin | USA |
| Dimensions | 228 x 203 x 51 mm |
| Weight | 0.9 kg |
| Condition | New & In Stock |
| Payment Methods | T/T, PayPal, Western Union |
| Lead Time | 1-3 Working Days |
| Warranty | One Year |
| Courier partners | DHL, UPS, TNT, FedEx and EMS. |
OverviewThe GE IS200ERBPG1A is an excitation regulator backplate designed for in···
More
OverviewThe GE IS200ERAXH1A is an exciter auxiliary I/O interface board designed···
More
OverviewThe GE IS200EPSMG2RED is an exciter power module designed for industrial···
More
OverviewThe GE IS200EPSMG1A is an exciter power module designed for industrial a···
MoreCopyright © 2018-2025 Qunlebu Co., Ltd. All Rights Reserved. Excellent PLC GLB PLC MTS PLC