| Release time | May 15, 2026 |
|---|---|
| Brand | GE Fanuc PLC |
| Product Numbe | IS200EXCSG1A |
| Country Of Origin | USA |
| Dimensions | 230 x 191 x 30 mm |
| Weight | 0.4 kg |
| Condition | New & In Stock |
| Payment Methods | T/T, PayPal, Western Union |
| Lead Time | 1-3 Working Days |
| Warranty | One Year |
| Courier partners | DHL, UPS, TNT, FedEx and EMS. |
OverviewThe GE IS200GFOIH1A is a high-quality printed circuit board (PCB) design···
More
OverviewThe GE IS200FCGDH1B is a compact Mark VI control panel designed for indu···
More
OverviewThe GE IS200EXHSG4A is a high-speed relay driver board designed for exci···
More
OverviewThe GE IS200EXHSG3A is a high-speed relay driver board designed for exci···
MoreCopyright © 2018-2025 Qunlebu Co., Ltd. All Rights Reserved. Excellent PLC GLB PLC MTS PLC