| Release time | May 22, 2026 |
|---|---|
| Brand | GE Fanuc PLC |
| Product Numbe | IS200STAOH2A |
| Country Of Origin | USA |
| Dimensions | 159 x 30 x 102 mm |
| Weight | 0.58 kg |
| Condition | New & In Stock |
| Payment Methods | T/T, PayPal, Western Union |
| Lead Time | 1-3 Working Days |
| Warranty | One Year |
| Courier partners | DHL, UPS, TNT, FedEx and EMS. |
OverviewThe GE IS200STAOH2A is a simplex analog output terminal block designed f···
More
OverviewThe GE IS200STAIH2A is an analog I/O terminal block designed for industr···
More
OverviewThe GE IS200SSCAH2A is a terminal board designed for industrial automati···
More
OverviewThe GE IS200SSCAH1A is a serial communication I/O terminal board designe···
MoreCopyright © 2018-2025 Qunlebu Co., Ltd. All Rights Reserved. Excellent PLC GLB PLC MTS PLC